AKTUALITY

FLEXI IN

16.09.2021

Zdravé stravování se tentokrát nechalo inspirovat flexitariánstvím, jehož základní myšlenku překlopilo do stravovacího programu FLEXI IN.
číst dalej »

Novinka program KOMBI WEEK

02.09.2021

Nejste si jistí, jaký stravovací program vám bude chutnat nejvíce, nebo jen rádi v jídle experimentujete? V tom případě je právě pro vás ideální krabičková dieta programu KOMBI WEEK, která se dá považovat za testovací.
číst dalej »

Provoz ve státní svátky 5. 7. a 6. 7.

18.06.2021

Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že na 5. a 6. 7. 2021 NEVAŘÍME z důvodu státního svátku. Jídlo na středu 7. 7. 2021 rozvážíme v běžné časy v úterý odpoledne (případně ve středu ráno pro trasy s ranním rozvozem).
číst dalej »

další aktuality »

Dnešné Menu - 30. november 2021

raňajky Hermelín s brusnicovým maslom, zelenina, pečivo
desiata Tvaroh na slano, ľadový šalát, knuspi
obed Hovädzie stir fry na zázvoru, kuskus, uhorkový šalát sa sezamovú zálievkou
olovrant Jogurtový nápoj mango-marakuja
večera Tortilla s restovanou zeleninou, šmakúnom a slnečnicovými semienkami

Celý jedálniček pre tento týždeň »

Objednajte si online

 

Ukážka jedál

Ohlasy

Krabičková strava nielen pre zdravé chudnutie

Každý deň Vám privezieme 5 porcií čerstvého jedla pre zdravé a vyvážené stravovanie. Presvedčte sa, že zdravé stravovanie môže byť chutné a zároveň sýte. Náš jedálny lístok zostavuje nutričná špecialistka Mgr. Kateřina Šimková (Masarykova univerzita, lekárska fakulta, odbor výživa človeka) a na prípravu jedál využívame kvalitné suroviny. Ponúkame programy zdravého stravovania pre diétu, hodnotnú stravu a aktívny život. Prečítajte si viac informácií o príprave a zložení našich jedál.


Novinky

Krabičková dieta pro rodinu - stravovací program KOMBI WEEK

KOMBI WEEK

Nejste si jistí, jaký stravovací program vám bude chutnat nejvíce, nebo jen rádi v jídle experimentujete? V tom případě je právě pro vás ideální krabičková dieta programu KOMBI WEEK, která se dá považovat za testovací.
Více zde »

RODINA +

Zdravé stravovanie vám uvarí a dovezie lahodné menu zložené z raňajok, obeda a večere. Vyberať môžete zo 4 programových variantov, a to "S", "M", "L" a "XL", ktoré zasýtia jednočlennú domácnosť, dvojčlennú, trojčlennú, alebo štvorčlennú rodinu. Tešiť sa môžete na jedlá inšpirované českou i zahraničnou gastronómiou.
Viac tu »

VEGAN

Chcete odľahčiť svoj jedálniček? Vegan je špecifický a úplne odlišný. Nenájdete tu mäso a mäsové výrobky, mlieko a mliečne výrobky, vajcia, ale ani med, želatínu a masť. Všetky suroviny sú teda rastlinného pôvodu.
Viac tu »

PROTEIN EXTRA

Extra riešenie pre extra chudnutie - 14-dňový program pre rýchly štart redukcie tukov. Pre všetkých, ktorí chcú redukovať nadbytočný tuk a neúspešne vyskúšali bežnú stravu aj rôzne diéty s obmedzením tukov a celkovej energie.Viac tu »   Programy pre každý deň

PRE ZDRAVIE

Trápia vás nadbytočné kilá, alebo chcete len jesť zdravo a pravidelne? Pripravíme pre vás na celý deň plnohodnotné a chutné jedlo.
Viac tu »

PRE ZDRAVIE +

K najobľúbenejšiemu programu PRE ZDRAVIE priložíme ešte viac zeleniny a ovocia. Pridáme salátek, nakrájanú zeleninu, ovocná a zeleninová smoothie, jednoducho plody našej flóry v rozmanitých variantoch.
Viac tu »

ŠALÁT +

V ponuke od mája do októbra.  Uprednostňujete v lete ľahšie jedlá? Práve pre vás máme limitovanú ponuku letných obedových šalátov. Vyberieme čerstvú zeleninu z českých fariem, pridáme bielkoviny (mäso, strukoviny) a ako čerešničku na torte pridáme oriešky, semienka a ovocie. Pripravujeme aj nové dresingy plné zaujímavých chutí.

Programy pre každý deň s upraveným jedálnym lístkom

BEZ MÄSA

Nemáte radi mäso? Nahradíme ho rastlinnými bielkovinami (sója, tofu a pod.) Na vaše želanie menu radi doplníme o ryby.
Viac tu »

PRE MAMY

Program špeciálne vytvorený pre dojčiace mamičky. Z jedálnička sme vynechali potraviny nevhodné v prvých 4 mesiacoch veku bábätka (kvôli boleniu bruška a alergickým reakciám).
Viac tu »

LAKTO MINUS

Program LAKTO - so zníženým obsahom laktózy obsahuje špeciálne mliečne výrobky, zároveň je pestrý, vyvážený a spĺňa potrebné nutričné parametre. Je vhodný pre klientov s intoleranciou na laktózu a všetkých, ktorí sa z akéhokoľvek dôvodu vyhýbajú určitým druhom mliečnych výrobkov.

SENIOR +

Program Senior+ byl zrušen a nahradil ho Program Rodina+ „S“ (pro 1 osobu). Programy pre šport

Sú určené pre aktívných zákazníkov. Vyberte si podľa typu vášho tréningu a cieľa, ktorý sa práve snažíte dosiahnuť.

PROTEIN +

Správna výživa a regenerácia sú veľmi dôležité a zásadné pre rast svalovej hmoty. Čím skôr na to prídete, tým skôr Vám svaly začnú skutočne rásť.
Viac tu »

FIT +

Novinka od 1. 6. 2015! Program pre tých, ktorí si potrebujú zlepšiť fyzickú kondíciu, schudnúť pár kilogramov, alebo prospieť svojmu zdraviu a je im  jasné, že bez pravidelného aeróbneho pohybu to nepôjde.
Viac tu »


Špeciálna ponuka

DETOX PRO

čistite svoj organizmus. DETOX program poskytuje potrebné vitamíny, minerály a vlákniny, strava je bohatá na antioxidanty. Obsahuje čerstvú zeleninu a ovocie, semienka, oriešky a vajcia. V závere týždňa sme zaradili rybu, aby bol jedálniček dostatočne pestrý.
Viac tu »

Výnimky a úpravy jedálnička

PRE DIABETIKOV

Máte zvýšenú hladinu cukru v krvi? Pripravíme vám diabetické menu: nahradíme cukor, med a iné nevhodné potraviny náhradnými sladidlami alebo vhodnými potravinami. Túto výnimku možno priradiť k ľubovoľnému programu zadarmo!

Nevyhovuje vám niektorá z potravín alebo trpíte nejakou alergiou? Jedálny lístok vám radi upravíme podľa vašich požiadaviek!
Podrobnosti o výnimkách »

Chudnutie s krabičkovou diétou funguje! Prečo?

 • Pripravená výživa nezaťažuje organizmus a dodáva telu všetko čo potrebuje.
 • Jete primerané energetické hodnoty vhodne rozložené do celého dňa.
 • Vytvárate si správne stravovacie návyky.
 • Predchádzate obezite a niektorým chorobám.

Dôvody prečo zdravo jesť práve s nami!


Zasielanie noviniek

Chcete byť infomovaný o akciách a novinkách?
Vpíšte tu svoju e-mailovú adresu.

Oblasti rozvozu jedál:

 • Bánovce nad Bebravou
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Bytča
 • Hlohovec
 • Nitra
 • Nové Město nad Váhom
 • Partizánské
 • Pezinok
 • Piestany
 • Povážský Bystrica
 • Senec
 • Topolčany
 • Trenčín
 • Trnava

Rozvoz Česká republika:

 • Brno
 • Olomouc
 • Praha
 • Ostrava

©2015 Zdravé Stravování • Všetky práva vyhradené • Všeobecné obchodné podmienky

Vytvořeno: Up-net Multimedia a Reperio