Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

p prozdravi
j prozdravi

Program krabičkovej diéty:DETOX PRO

Pre krátkodobé odľahčenie jedálnička a získanie energie

Program Detox Pro je určený predovšetkým tým, ktorí majú potrebu výrazne odľahčiť svoj jedálniček, obohatiť ho o pestrofarebné potraviny a načerpať energiu. Na svoje si prídu predovšetkým milovníci veľkého množstva ovocia a zeleniny.

O programe DETOX PRO

Krabičková diéta Detox Pro je odľahčená prechodná strava bohatá na antioxidanty (vitamín C a E), zinok, selén a koenzým Q10, vďaka čomu môžete v organizme podporiť obranné mechanizmy.

Špecifickou stravou postavenou na ovocných či zeleninových smoothies a šalátoch výrazne odľahčíte svoj jedálniček a nadobudnete stratenú energiu.

Pri príprave programu Detox Pro používame tie najšetrnejšie technologické postupy, aby si nápoje a pokrmy zachovali čo najviac mikroživín. Veľkú pozornosť venujeme aj originálnym chuťovým kombináciám a pestrosti surovín.


Suroviny Suroviny

Jedálny lístok päťdňového programu Detox Pro je zložený z čerstvých zeleninových a ovocných štiav, ktoré sú postupom týždňa obohatené o šaláty, semienka, orechy, vajcia, strukoviny či rybu.

Na program Detox Pro nie je možné uplatniť výnimky a prebieha od pondelka do piatku. Nie je možné ho začínať uprostred týždňa.

UPOZORNENIE: Vzhľadom na povahu programu a krátke trvanie nie je možné odhlasovať, presúvať či stornovať už objednané dni. Ďakujeme za pochopenie.

Výživové okénko Výživové okienko

Detox organizmu sa obzvlášť v posledných rokoch teší značnému záujmu. Mali by sme však vedieť, že ľudský organizmus má veľmi sofistikovane vyvinutý detoxikačný systém, Ktorý prirodzene minimalizuje toxické látky a metabolity, a to 24 hodín denne 365 dní v roku. Tento systém zahŕňa pečeň, obličky, v menšej miere aj pľúca, kožu a lymfatický systém.

Aby tieto orgány fungovali správne, je dôležitá pravidelná kvalitná a vyvážená strava s dostatkom energie a aminokyselín – stavebných kameňov bielkovín, vďaka ktorým sa telo dokáže zbaviť toxínov.

Naopak drastické pôsty a detoxikačné diéty založené na minimálnom príjme energie môžu byť kontraproduktívne a spomaliť metabolizmus. Vzhľadom na to, že nám tieto orgány poskytujú detoxikačnú službu každý deň, bolo by naivné domnievať sa, že jednou detoxikačnou kúrou urobíme svojmu telu službu na celý rok.

Čo môžeme urobiť pre svoje telo?

Na získanie stratenej energie a podporenie obranných mechanizmov a zlepšenie imunity môžeme jedálniček krátkodobo obohatiť o výdatnú porciu antioxidantov z ovocných a zeleninových smoothies, šalátov s orechmi a semienkami.

Základom tzv. detoxu alebo skôr očisty by mala byť zmena jedálnička v zmysle vystúpenie zo zavedeného stereotypu. Odľahčené dni by sme mali postaviť na zvýšenom príjme zeleniny, ovocia a dostatku tekutín. Skrátka odľahčiť svoj jedálniček a obohatiť ho o pestrofarebné potraviny.

 

DSC 4733 Smoothie Melounove S Ostruzinami DETOX PRO Zdroj Zdrave Stravovani 1500
Smoothie melounové s ostružinami
1
Smoothie ananasové s avokádem
2
Program DETOX
3
Program DETOX

 

Možné varianty programu DETOX PRO

Vyberte si program a jeho variantu, ktoré vám najlepšie vyhovujú. Vždy sa snažíme vyjsť zákazníkom maximálne v ústrety a ponúkať tak dostatočne širokú škálu programov, z ktorých má možnosť vybrať si naozaj každý.

Varianty podľa kJ

Odporúčacia kalkulačka

podľa jedálnička


Doplnky k menu

Priobjednajte si k ľubovoľnému variantu niečo navyše.

Zobraziť všetky doplnky

doplnky polevka
Polievka

doplnky smoothie
Smoothie

doplnky dezertDezert

doplnky freshFresh


Celodenné

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

2023-12-05

Cenník programu DETOX PRO


Celodenné17.83 EUR
  • Ceny sú vrátane dopravy. Od 14.3.2022 sa mimoriadne pripočítava až do odvolania palivový príplatok viď nižšie.
  • Ceny zahŕňajú DPH, sú platné pre objednávku na 1 mesiac (20 pracovných dní a viac).
  • Na program DETOX PRO sa nevzťahujú vernostné ani iné zľavy.

zobraziť kompletný cenník

OBJEDNAŤ DETOX PRO

Objednajte teraz a môžete jesť
od pondelka 11.12. 2023.

Mohli by vás zaujať aj tieto programy

 

NAJOBĽÚBENEJŠIE

p prozdravip prozdravi

PRE ZDRAVIE

Radi by ste ozdravili svoj jedálniček a schudli? S krabičkovou diétou Zdravého stravovania Pre Zdravie to hravo dosiahnete, a ešte si pochutnáte. Ide o náš najobľúbenejší program zdravej výživy, ktorý je čo najviac podobný bežnej strave.


p prozdravip prozdravi

PRE ZDRAVIE +

K nášmu najobľúbenejšiemu programu PRE ZDRAVIE priložíme ešte viac zeleniny, a tiež ovocia, než na aké ste doteraz zvyknutí.

 

Dávame si záležať, aby vám chutilo

Cieľom nášho nutričného tímu na čele s Mgr. Kateřinou Šimkovou je pripravovať špeciálne jedálničky spĺňajúce špecifické nároky. Vždy tak, aby úpravy v jedálničku nepredstavovali riziko, nemali ste hlad a jedlá z kvalitných surovín vám chutili.

 

Zisti viac o príprave jedál a jedálnička

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Nenechajte si ujsť najdôležitejšie novinky o Zdravom stravovaní

Nebojte sa, váš email rozhodne neprehltíme.
Obvykle zasielame dve najdôležitejšie správy mesačne.

Vaše dáta sú v bezpečí. Prečítajte si viac o našich zásadách ochrany osobných údajov.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Št:  8:00-17:00
Pi:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (len otázky ohľadom rozvozu)

info@zdravestravovanie.sk


Informácie o našej krabičkovej diéte

O Zdravém stravování


Copyright ©2023 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio