Pre každý den s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Pre každý deň s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

O Zdravom stravovaní

Od jedného zamestnanca s hrncom po modernú gastronomickú prevádzku s 300 zamestnancami. Aj tak sa dá popísať vývoj českej firmy Zdravé stravovanie.

Tá prešla rozsiahlou transformáciou a stará sa o stravovací režim viac než 6500 klientov rozptýlených do rôznych kútov Českej republiky a časti Slovenska. Ako jediná firma v republike máme pokrytie vo všetkých krajoch.

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

S ohľadom na to, že začiatky Zdravého stravovania spadajú už do roku 2008, máme oproti konkurenčným krabičkovým dietám značný náskok. Či už sa bavíme o veľkosti prevádzky, kde sa krabičky pripravujú, škále ponúkaných stravovacích programov, ich energetických variant či kombinácii chodov, ale i rozsahu servisu, kde stojí za vyzdvihnutie vlastný vysokoškolsky vzdelaný nutričný tím.

Novo vybudovaná gastroprevádzka v Strážnici o rozlohe 8000 m2 spĺňa certifikáciu potravinárskeho priemyslu HACCP. Kuchyni vládne tím 4 hlavných a 6 pomocných kuchárov doplnených bezpočtom šikovného pomocného personálu. Vďaka nim všetkým a nutričnému tímu, ktorý starostlivo skladá jedálničky, každodenne navaríme cez 25 000 porcii jedla. Jedlá sa varia a balia v dvoch zmenách päť dní v týždni tak, aby sme klientom zabezpečili jedlá čerstvé na každý deň. Krabičky doručujeme chladenými vozidlami s monitorovanou teplotou nadstavenou na 4°C, ktorá sa udržiava aj v priestoroch baliarne a expedície.

Za roky fungovania sme nahromadili objemnú databázu, ktorá sčíta už cez 20 000 receptúr a na ktorých sa podieľa náš tím kreatívnych kuchárov a nutričných špecialistiek. Od počiatku vzniku sa držíme nastavených vysokých štandardov kvality, pestrosti jedálničkov, šetrnosti úpravy i chuťovej precíznosti jedál. To všetko sa nám vrátilo v podobe množstva spokojných klientov a len vďaka nim sme lídrom na trhu v segmente krabičkového stravovania.

Pretože sa počítame medzi ambiciózne a inovatívne firmy, tak vyvíjame chladené pasterizované jedlá aj do gastrosegmentu a obchodných sietí. Viac informácii môžete zistiť na www.vezemevamjidlo.cz.

 

Nenechajte si ujsť najdôležitejšie novinky o Zdravom stravovaní

Nebojte sa, váš email rozhodne neprehltíme.
Obvykle zasielame dve najdôležitejšie správy mesačne.

Vaše dáta sú v bezpečí. Prečítajte si viac o našich zásadách ochrany osobných údajov.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Št:  8:00-17:00
Pi:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (len otázky ohľadom rozvozu)

info@zdravestravovanie.sk


Informácie o našej krabičkovej diéte

O Zdravém stravování


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio