Pre každý den s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Pre každý deň s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Recenzie krabičkovej diéty

Co o nás říkají klienti?

Velmi si vážíme vašich reakcí a máme nesmírnou radost, když vám chutná a jste spokojeni. Věřte, že díky odezvám, které od vás dostáváme, usilovně pracujeme na dalších zlepšeních a inovacích.

Zistite viacej

 

modelka

Krabičky od Zdravého stravovania sme s priateľom mali mesiac a veľká spokojnosť.

Zistite viacej
8.5.2024

Lucie Pudilová

MMA Fighter

Krabičky od Zdravého stravovania môžem len odporučiť. Ja osobne som úplne spokojná, jedlo je nielen zdravé, ale aj veľmi chutné. Hlavné jedlo je vždy chuťovo skvelé a výborné sú aj nátierky, pečivo a osviežujúce dezerty 👍

Zistite viacej

tréner a pretekár v NPC divízii v kategórii Men's physique

Som odborník v oblasti výživy a 11 rokov sa pohybujem v športovej kulturistike, v prípravách mojich klientiek (bikini fitness) a kulturistov na súťaže. Musím vyjadriť prekvapenie a absolútne pozitívnu skúsenosť práve s týmto jedlom. Presne stanovený program mi dokonale pomohol udržať režim v príprave na sezónu. Po porade s nutričnou terapeutkou sme vybrali ideálny program a môžem iba odporúčať !!! Každý, kto hľadá pozitívny smer vo svojom živote a záleží mu na svojom zdraví tak Zdravé stravovanie je správna voľba.

Zistite viacej

výživová poradkyňa

Som výživová poradkyňa a gastroinžinierka, pomáham ženám k štíhlej postave už viac ako 13 rokov a s www.zdravestravovanie.sk mám už mnohoročné osobné skúsenosti a vždy som veľmi spokojná. Svojim klientkám, ale aj všetkým čo majú záujem o zdravé stravovanie, krabičkové stravovanie od vašej firmy maximálne odporúčam, pretože patríte medzi najlepšie v obore a skutočne rozumiete výžive vďaka skúseným odborníkom z vášho tímu.

Zistite viacej
15.1.2024

Lucie Škardová

influencerka

Jesť zdravo nie je o hlade alebo o odopieraní si, je to o správne nastavených parametroch stravy. Apresne to Zdravé stravovanie vie. Keď som mala krabičky prvýkrát, tak som sa aj poctivo vážila a môžem vám vďaka tomu povedať reálne čísla - za jeden mesiac som mala z 59,2 kg krásnych 56,5 kg BEZ hladovania a odopierania si. Veľmi sa mi páči aj možnosť výberu z niekoľkých programov. Povedala by som, že si tam príde na svoje každý. Pokiaľ chcete schudnúť a nejde Vám to, verím, že krabičky sú pre Vás cesta. Niekedy obyčajný pohyb nestačí, ideálna je kombinácia s vhodnou stravou. Ja mám bez škatuliek zásadný problém – jem málo a zle. Takže ďakujem Zdravé stravovanie!

Zistite viacej
11.12.2023

Simona Šimková

Moderátorka

Program Pre Mamy mi uľahčil život po narodení syna Mathiaska. Ako dojčiaca mamička som chcela mať istotu pravidelnosti a vyváženosti jedál. Aj potom, čo sme sa už doma zžili, som sa rozhodla v krabičkovaní pokračovať, pretože jedlá sú naozaj chutné a je to veľká úspora času, ktorý môžem radšej venovať práve synovi :). Veľmi milo ma prekvapila komunikácia s nutričnou špecialistkou, ktorá ochotne prebrala moju aktuálnu situáciu, nastavila jedálniček presne na mieru a vyšla v ústrety v prípade dodatočných zmien.

Zistite viacej
Lukáš Pařízek, akrobatický pilot
28.11.2023

Vincent Navrátil

Herec

Krabičky Zdravé stravovanie by som odporučil každému, kto má v pláne dosiahnuť svoj vytúžený cieľ čo najrýchlejšie. Už za pár týždňov som videl v cvičení výsledky. Správna strava skutočne robí všetko.

Zistite viacej
Lukáš Pařízek, akrobatický pilot
16.11.2023

Tereza Jandová

Moderátorka

Na začiatku októbra som sa rozhodla, že začnem behať, aby som do leta vyzerala lepšie a bola so sebou spokojná. Ale 80% je jedlo, takže krabičky boli jasná voľba. Vybrala som si program Protein Extra, ktorý obsahuje menej sacharidov. Jedlá sú pestré a nestalo sa mi, že by som po nich bola hladná. A výsledok po 3 týždňoch so Zdravým Stravovaním? „Ty si nejaká chudá.“ To bola pochvala od známej a ručička na váhe ukazuje o 3 kg menej. A pre mňa to znamená motiváciu pokračovať ďalej.

Zistite viacej
7.11.2023

Věra Závorková

Paraplavkyně

S krabičkami od Zdravého stravovania som veľmi spokojná. Vzhľadom na to, že reprezentujem Českú republiku v para plávaní mi krabičková strava veľmi vyhovuje. Nielen že ušetrím čas, ale viem, že mám pravidelné stravovanie a všetku výživu čo moje telo potrebuje. Koľkokrát mám dvojfázové tréningy a ja si takto môžem vziať krabičky na bazén a v kľude sa po tréningu najesť a potom pokračovať do posilňovne.

Zistite viacej
Lukáš Pařízek, akrobatický pilot
5.10.2023

Michaela Jonáš

Influencerka

Odjakživa som zástancom teplých večerí po celý týždeň, čo v našom zložení – manžel vegetarián, ja mäsožrút a malý syn, ktorému chcem servírovať nekorenené jedlá – nie je realizovateľné v takej kvalitnej forme, akú by som si pre nás 3 predstavovala. Aj preto som zvolila celodenné stravovanie pre mňa (Protein Extra) a pre manžela (Bez mäsa). Nielen, že mi odpadá čas strávený nakupovaním, ukladaním nákupu a hlavne varením, ale stravujeme sa skutočne nutrične vyvážene a kvalitne po celý deň. Manžel si navyše praktické krabičky vozí do práce a nemôže si ich vynachváliť. Za nás jedno veľké ÁNO, pokiaľ sa práve rozhodujete, či @zdravestravovanie vyskúšate!

Zistite viacej
Lukáš Pařízek, akrobatický pilot

Nenechajte si ujsť najdôležitejšie novinky o Zdravom stravovaní

Nebojte sa, váš email rozhodne neprehltíme.
Obvykle zasielame dve najdôležitejšie správy mesačne.

Vaše dáta sú v bezpečí. Prečítajte si viac o našich zásadách ochrany osobných údajov.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Št:  8:00-17:00
Pi:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (len otázky ohľadom rozvozu)

info@zdravestravovanie.sk


Informácie o našej krabičkovej diéte

O Zdravém stravování


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio