Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Recenzie krabičkovej diéty

Co o nás říkají klienti?

Velmi si vážíme vašich reakcí a máme nesmírnou radost, když vám chutná a jste spokojeni. Věřte, že díky odezvám, které od vás dostáváme, usilovně pracujeme na dalších zlepšeních a inovacích.

Zistite viacej

 

Sportovec
Udržet se v dobré tělesné kondici i po kariéře bývá často problém u většiny profesionálních sportovců. Kvůli nižší sportovní aktivitě spojené s méně kvalitním jídlem jsem začal přibírat na váze, a proto jsem rád, že jsem objevil Zdravé Stravování. Naše spolupráce mi vrátila zpátky režim, pestrou a vyváženou stravu, a navíc mi šetří i čas! Za mě ideální varianta stravování do dnešní zrychlené doby!

Zistite viacej
Tomáš Ujfaluši, sportovec

Dula/psychologička
Strava pre dojčiace mamičky od Zdrave stravovaní bola najlepšou voľbou v šestonedeli, akú som mohla urobiť a odporúčam to každej buducej mamine. Je to oveľa lepšia investícia ako plno nepotrebných vecí z výbavičky pre bábätko, pretože babo najviac potrebuje spokojnú a zdravú mamu. Každý deň som mala čerstvé a výživné jedlo pre mna, a tak som sa mohla plne venovať dieťatku a oddychu, ktorý je kľúčový po pôrode. Taktiež mi to ušetrilo čas strávený v kuchyni na prípravu, varenie a umývanie a tiež hodiny v supermarkete. Som vďačná, že žijeme v tejto dobe máme takéto možnosti uľahčiť si život.

Zistite viacej
Mgr. Nicole Kohútová, dula/psychologička
28.12.2022

Michael Sušický

Barman/influencer
Chcel som si vyskúšať, či sa mi podarí schudnúť za 30 dní bez hladovania, len miernym zvýšením fyzickej aktivity a konzumáciou krabičkovej diéty od ZdraveStravovani.cz a ono sa to podarilo! 2 kg dole sú pre mňa dôkaz, že pravidelná a vyvážená strava je základným kameňom pre zdravý životný štýl. A ak patríte k tým, ktorí nemajú vždy čas každý deň variť, a radi by ste nejaké to kilo schudli, ZdraveStravovani.cz je vhodné aj pre vás. Ochutnáte veľké množstvo pestrých jedál, ktoré sú chuťovo skutočne vynikajúce, a popritom ušetríte veľa času, ktorý môžete venovať dôležitejším veciam, než stáť rad v supermarkete a dlhé hodiny variť.

Zistite viacej
Michael Sušický, barman/influencer

Hudobník
Krabičková diéta od Zdravého stravovania je skutočne skvelý pomocník pri formovaní postavy. Je známe, že 70 % úspechu pre dosiahnutie vašej vysnenej postavy je práve strava. Pri bežnom stravovaní je celkom obtiažne strážiť si denný príjem kalórií. V Zdravom stravovaní to vyriešia za vás. Stačí si len nakonfigurovať diétu podľa vašich predstáv a požiadaviek (suroviny, čo neobľubujete, objem denného príjmu), prípadne keď si neviete rady, môžete sa obrátiť na výživových poradcov Zdravého stravovania a oni vám so všetkým pomôžu. Jedlá sú veľmi chutné a pestré. Veľa surovín som predtým nikdy neochutnal a teraz ich priam zbožňujem (quinoa, bulgur). Ďalším plusom je, že plastové krabičky môžete každý týždeň vrátiť. Vďaka Zdravému stravovaniu si držím už pol roka svoju postavu presne tak, ako potrebujem.

Zistite viacej
Václav Noid Bárta, hudebník
31.10.2022

Eliška Bártová

Tanečnice
Zdravé stravovanie som si vybrala ešte v tehotenstve, nemala som na seba veľa času a chcela som záruku, že bábätko bude mať všetko, čo potrebuje. Po narodení dcéry som rada pokračovala ďalej, vzhľadom na to, že ma čakala svadba a chcela som byť štíhla nevesta. Tiež som nechcela riešiť, kvôli dojčeniu, čo môžem a nemôžem jesť. Navyše čas strávený s rodinou, namiesto pri šporáku, sa mi zapáčil. Nikdy som nemala tak pestrý jedálniček, ako mám teraz. Jedlo mi veľmi chutí a mám istotu, že telo za celý deň dostane presne to, čo má.

Zistite viacej
Eliška Bártová, tanečnice
12.10.2022

Nikola Gránská

Influencerka
Po nemilej skúsenosti s inou firmou som krabičkovému stravovaniu dala ešte jednu šancu a zvolila firmu Zdravé stravovanie. A recenziou samo o sebe je fakt, že tieto krabičky veľmi rada objednávam už od roku 2020. Strava je pestrá, veľmi chutná a najmä zdravá. Sama si vytvoriť jedálniček neviem a toto je bezkonkurenčne najlepšia voľba. Páči sa mi rozmanitosť programov a doručovanie jedál každý deň. Súčasne by som chcela pochváliť pána kuriéra, ktorý je vždy veľmi pozitívne naladený a je s ním skvelá komunikácia. Vrelo odporúčam.

Zistite viacej
Nikola Gránská, influencerka
20.9.2022

Helena Uhlířová

Lekárka a amatérska pretekárka v behu a swimrune

Krabičky od Zdravého stravovania mi doslova zmenili život. Rozhodla som sa skúsiť krabičkovú diétu vo chvíli, kedy som sa necítila zdravotne dobre, bola som veľmi unavená, náchylná na choroby a celkovo bez energie (pritom zásobnej energie vo forme tuku som mala veľký nadbytok). Toto bolo dané mojím životným štýlom, ktorý bol hektický a tiež veľmi nezdravý.

V auguste roku 2019, kedy som začala s krabičkovou diétou, som nemala v podstate žiaden pohyb okrem práce, jedla som veľmi nepravidelne, nárazovo a nezdravo, neurobila som si sama pre seba čas, chýbal mi pravidelný denný režim. Krabičky vniesli do môjho každodenného života poriadok, začala som tak jesť pravidelne, pestro, jedlo som si užívala a konečne vychutnávala. Zistila som, že dobrým a zdravým jedlom je možné aj počas náročného dňa pekne zrelaxovať a na chvíľu sa zastaviť a užiť si ho.

Následne som začala chudnúť, išlo to prekvapivo hladko, toto mi umožnilo začať športovať. S ubúdajúcimi kilami sa mi zlepšila kondícia, menej som sa zadýchavala, mala som viac energie. Postupne som začala s behom a plávaním a dnes už si svoj bežný život bez týchto aktivít nedokážem predstaviť. Najviac šokujúce pre mňa aj pre tých, ktorí ma poznali „pred krabičkami“, je to, že sa aktuálne v bežeckých závodoch často umiestňujem na stupňoch víťazov. Najväčšou „výhrou“ je pre mňa však moje zdravie, ktoré si už teraz budem o to viac rozmaznávať, pretože viem, aké to je, keď ho človek nemá. Vďaka krabičkám a pravidelnému pohybu som teraz bez preháňania minimálne polovičná telom, ale konečne „celostne“ šťastná.

Zistite viacej
Barbora-Lucie Procházková, osobní trenér pro fitness a běh
7.9.2022

Adam Mišík

Spevák a herec
Zdravé stravovanie som vyskúšal na mesiac a môžem skutočne potvrdiť, že sme to, čo jeme. Iba za jeden mesiac som nabral svalovú hmotu a cítil sa dobre ako nikdy. Krabičky šetria čas, starosti a vo finále aj peniaze. Určite odporúčam hlavne ľuďom, čo nemajú čas variť doma, pretože v reštauráciách človek nedostane presne také nutrične hodnotné jedlo, aké potrebuje v každodennom záprahu.

Zistite viacej
Adam Mišík, zpěvák a herec

Osobný tréner pre fitness a beh
Vegánske krabičky mi pomohli nabúrať môj stravovací stereotyp a príjemne obmeniť každodenné stravovanie. Chute boli vyvážené a skutočne som si užívala výborne dochutené jedlo. Krabičky tak splnili účel na 100 % – vymanenie sa zo stravovacieho stereotypu. Kvôli laktózovej intolerancii som zvolila práve vegánsky program. Jediné, čo mi na tomto programe „vadilo“, že sú jedlá bielkovinovo podhodnotené. Ako veľmi aktívny človek, ktorému na dostatku bielkovín záleží, som si preto pokrmy doplňovala práve o suroviny, ktoré sú na bielkoviny bohaté  – cottage, proteín, tvaroh... to je jediné, čo by som tomuto programu vytkla. Inak odporúčam a budem odporúčať Zdravé stravovanie aj naďalej.

Zistite viacej
Barbora-Lucie Procházková, osobní trenér pro fitness a běh
7.8.2022

Klára Kupková

Modelka
Krabičky od Zdravého stravovania mi ušetrili mnoho času a konečne som sa vďaka nim začala stravovať vyvážene. Musím hlavne pochváliť, akú rozmanitosť jedál a plánov ponúkajú! Môžem ich s radosťou odporučiť komukoľvek, športovcovi, človeku, čo sa chce začať stravovať vyvážene, alebo napríklad aj niekomu, kto chce prejsť na vegánsku stravu.

Zistite viacej
Klára Kupková, modelka

Nenechajte si ujsť najdôležitejšie novinky o Zdravom stravovaní

Nebojte sa, váš email rozhodne neprehltíme.
Obvykle zasielame dve najdôležitejšie správy mesačne.

Vaše dáta sú v bezpečí. Prečítajte si viac o našich zásadách ochrany osobných údajov.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Št:  8:00-17:00
Pi:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (len otázky ohľadom rozvozu)

info@zdravestravovanie.sk


Informácie o našej krabičkovej diéte

O Zdravém stravování


Copyright ©2023 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio