Pre každý den s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Pre každý deň s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

p prozdravi
j prozdravi

Program krabičkovej diéty:FIT +

Pre dobrú fyzickú kondíciu

Program Fit+ je určený pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoju fyzickú kondíciu a schudnúť pár kilogramov pomocou vyváženého fitness jedálnička v kombinácii s pohybom. Krabičková diéta s programom Fit+ vám pomôže cieľ dosiahnuť.

O programe FIT +

Program Fit+ je určený pre všetkých športovcov, ktorí dbajú na zdravú a vyváženú stravu, Ktorá im pomôže schudnúť pár kilogramov a udržať si dobrú fyzickú kondíciu. Prečo si vybrať práve tento program?

  • S jedálničkom programu Fit+ a aeróbnym tréningom zrýchlite a zlepšíte váš metabolizmus.
  • Jedálny lístok je zostavený pod odborným dohľadom nutričného tímu zakladateľky Zdravého stravovania, Mgr. Kataríny Šimkovej.
  • Program vám dopraje dostatok energie potrebné pre váš tréning a poskytne vášmu telu optimálne množstvo živín potrebných na regeneráciu organizmu.
  • Veľká pozornosť je venovaná pestrosti jedálnička av programe sa môžete tešiť na mnoho chutných, zdravých pokrmov vrátane fitness dezertov, ktoré vás milo prekvapia.
  • Suroviny sú vyberané v tej najvyššej kvalite v súlade s najnovšími poznatkami v oblasti fitness a zdravého stravovania.
  • Na prípravu jedál sú používané šetrné technologické postupy pre zachovanie nutričných hodnôt. Skladba surovín poteší všetkých, ktorí inklinujú k zdravému životnému štýlu.

Strava predstavuje pri chudnutí a zlepšení kondície až 80% úspechu, a preto je správne zloženie jedálnička pri tréningu veľmi dôležité.

Tento program je vhodný pre športovcov, ktorí uprednostňujú aktivity, ako je jazda na bicykli, beh, plávanie, či skupinové lekcie aeróbneho charakteru.

 


Suroviny Suroviny

V krabičkovej diéte nenájdete žiadny pridaný cukor. V programe FIT + je zo sladidiel používaný med a rôzne prírodné sladidlá, ako je čakankový, ryžový a javorový sirup.

Môžete sa tešiť na celozrnné výrobky, strukoviny, obilniny aj 2x týždenne ryby, ktoré sú dôležitým zdrojom omega-3 mastných kyselín.

Nájdete tu správny pomer nenasýtených a minimálne množstvo nasýtených tukov.

Podiel sacharidov v jedálničku programu Fit+ tvorí 40–60%. Zdrojom sacharidov sú v programe celozrnné cestoviny, celozrnné pečivo a výrobky z celozrnnej múky ako knäckebrot, ražné tyčky či krehké plátky. Nezabúdame však ani na zemiaky a rôzne druhy ryže.

Dôraz je v programe kladený na kvalitné bielkoviny, ktorých úlohou je podieľať sa na mnohých funkciách, ako je stavba a regenerácia svalového tkaniva. Kvalitný zdroj bielkovín v programe zastupujú nízkotučné mliečne výrobky, chudé mäsostrukoviny alebo vajcia.

Potrebnou súčasťou jedálneho lístka je tiež vláknina pre svoju nepostrádateľnú funkciu v črevách a tiež tým, že na seba viaže vodu a niektoré látky z potravy (napríklad cholesterol).

Program je možné objednať v ľubovoľnej kombinácii chodov. Na program Fit+ je možné uplatniť výnimky.

Výživové okénko Výživové okienko

Strava je dôležitá nielen ako zdroj energie, ale aj zdroj vitamínov, minerálnych látok a látok potrebných na regeneráciu nášho tela. Kombinácia správne nastaveného jedálnička s pravidelnými aeróbnymi aktivitami predstavuje úspešnú cestu za štíhlou líniou a zdravým telom.

Krabičková diéta vás naučí pravidelnosti a pestrosti jedálnička, zároveň je možné vďaka nej jednoducho sledovať denný energetický príjem. Pre organizmus je dôležité prijímať optimálny pomer makroživín, ktoré zastupujú bielkoviny, sacharidy a tuky. Všetky živiny majú v organizme svoju nezastupiteľnú funkciu.

Kvalitné bielkoviny majú predstavovať neoddeliteľnú súčasť vášho každodenného jedálnička. Nezabúdajte teda na dostatočný denný prísun bielkovín. Ten závisí od veku, pohlavia, hmotnosti, pohybovej aktivite a zdravotného stavu.

Sacharidy sú zdrojom energie pre naše telo, kde sa ukladajú v podobe pečeňového a svalového glykogénu. Pri nadmernom príjme sacharidov (predovšetkým jednoduchých – cukrov) sa však začnú ukladať aj v podobe tuku, čo určite nechceme. Preto je dôležité do jedálnička zaraďovať predovšetkým komplexné sacharidy, ktoré sú zdrojom vlákniny a skvele nás zasýtia. Odborníci odporúčajú pokryť 40-60% prijatej energie za deň práve pomocou komplexných sacharidov. Aj to je dôvod, prečo v krabičkách minimalizujeme použitie jednoduchých sacharidov a zaraďujeme tie komplexné.

Do jedálnička sa snažíme zaraďovať potraviny bohaté na zdraviu prospešné nenasýtené tuky – napr. častejším výskytom rýb a široké škály orechov a semien. Príjem omega-3 nenasýtených mastných kyselín má pozitívny vplyv na zdravie srdca, fungovanie mozgu a imunitného systému. Tuky sú tiež nevyhnutné pre vstrebávanie vitamínov A, D, E, K zo stravy.

Všetky tieto poznatky berieme pri príprave programov do úvahy a jedálničky sú preto vyvíjané pod drobnohľadom nutričných špecialistov.

 

1
Čočkový salát s kozím sýrem a brusinkami
Fit Cockovy Salat S Kozim Syrem A Brusinkami Zdrave Stravovani Sm
FIT PLUS oběd
2
Tortilla s hovězím masem a batáty
FIT PLUS snídaně
FIT PLUS Svacina 2 03
FIT PLUS svačina
3
Dip s pečeným česnekem a piniovými ořechy
FIT PLUS večeře
4
Ratatouille zelenina s fetou, quinoa

 

Možné varianty programu FIT +

Vyberte si program a jeho variantu, ktoré vám najlepšie vyhovujú. Vždy sa snažíme vyjsť zákazníkom maximálne v ústrety a ponúkať tak dostatočne širokú škálu programov, z ktorých má možnosť vybrať si naozaj každý.

Varianty podľa kJ

Odporúčacia kalkulačka

5 000 kJ

6 000 kJ

7 000 kJ

8 000 kJ

9 000 kJ

10 000 kJ

12 000 kJ


Doplnky k menu

Priobjednajte si k ľubovoľnému variantu niečo navyše.

Zobraziť všetky doplnky

doplnky polevkaPolievka

doplnky smoothie
Smoothie

doplnky dezertDezert

doplnky freshFresh

doplnky zeleninova miskaZeleninová miska


Celodenné

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Celodenné bez raňajok

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Celodenné bez obeda

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Celodenné bez večere

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Dopoludňajšia

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Popoludňajší

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Bez desiat

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Obed + večera

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Raňajky + obed

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Raňajky + večera

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Raňajky

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Obed

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

Večera

Raňajky

Desiata

Obed

Olovrant

Večera

2024-12-31

Cenník programu FIT +


-chybí překlad-

Ceny těchto kombinací v sobě neobsahují dopravu. Poplatek za dopravu činí 99 Kč / den (bez ohledu na počet objednaných jídel).

  • Ceny sú vrátane dopravy okrem samostatných raňajok/obedu/večere. Poplatok za dopravu činí u raňajok/obedu/večere 4,37 € / deň (bez ohľadu na počet objednaných jedál). Od 14.3.2022 sa mimoriadne pripočítava až do odvolania palivový príplatok viď nižšie.
  • Ceny zahŕňajú DPH, sú platné pre objednávku na 1 mesiac (20 pracovných dní a viac).
  • Vážime si stálych zákazníkov – čím dlhšie s nami jete, tým nižšiu máte cenu. Viac o vernostných zľavách.
  • Celková energetická hodnota (5 000 kJ, 6 000 kJ atď.) platí len pre celodenné menu. Pokiaľ si objednáte „menšiu” kombináciu (napr. len dopoludňajšie menu), celková energetická hodnota sa zmenší o neodobrané chody. Energetickú hodnotu konkrétnych chodov nájdete v jedálničku.

zobraziť kompletný cenník

OBJEDNAŤ FIT +

Objednajte teraz a môžete jesť
od štvrtka 25.4. 2024.

Mohli by vás zaujať aj tieto programy

 

Fitness jedálniček Proteín+ dodá potrebnú skladbu živín všetkým, ktorí silovo cvičia a usilujú sa o rast svalovej hmoty. Krabičková diéta Proteín+ zaistí optimálnym jedálničkom až 80% podiel na výslednom efekte. Navyše vhodnou stravou zaistíte aj regeneráciu svalov.

 

Dávame si záležať, aby vám chutilo

Cieľom nášho nutričného tímu na čele s Mgr. Kateřinou Šimkovou je pripravovať špeciálne jedálničky spĺňajúce špecifické nároky. Vždy tak, aby úpravy v jedálničku nepredstavovali riziko, nemali ste hlad a jedlá z kvalitných surovín vám chutili.

 

Zisti viac o príprave jedál a jedálnička

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Nenechajte si ujsť najdôležitejšie novinky o Zdravom stravovaní

Nebojte sa, váš email rozhodne neprehltíme.
Obvykle zasielame dve najdôležitejšie správy mesačne.

Vaše dáta sú v bezpečí. Prečítajte si viac o našich zásadách ochrany osobných údajov.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Št:  8:00-17:00
Pi:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (len otázky ohľadom rozvozu)

info@zdravestravovanie.sk


Informácie o našej krabičkovej diéte

O Zdravém stravování


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio