Pre každý den s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Pre každý deň s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Aneta Kubalová

02. 11. 2021

Fitness tréner
Krabičky som si chystala sama doma, ale zabralo mi to plno času, preto som sa rozhodla vyskúšať Zdravé stravovanie. Komunikácia bola veľmi rýchla a hlavne príjemná. Ujala sa ma veľmi milá výživová poradkyňa, ktorá so mnou všetko prebrala. Momentálne som tehotná, takže sa vo mne odohrávajú rôzne chute na sladké. Výživová poradkyňa mi tak ponúkla program PRE ZDRAVIE 7000. Všimla som si, že v ponuke je tiež stravovací program pre maminky (PRE MAMY), ktoré koja. Myslím, že v čase materskej dovolenky to ušetrí skutočne veľa času. Firma ponúka niekoľko rôznych stravovacích programov, takže krabičky sú skutočne prispôsobené i tým, ktorí sú v jedle vyberaví alebo majú nejaké stravovacie obmedzenia.

Zistite viacej

 
Aneta Kubalová

Krabičky chodia od pondelka do piatku okrem víkendu. Na víkend väčšinou varím jedlo, na ktoré mám chuť, alebo keď mám v pláne vyskúšať nový recept. Čo mi plne vyhovuje. Šofér jazdí každý večer okolo 19:30 a krabičky mi dovezie až domov. Jedlo je popísané, rovnako tiež zloženie a kalórie. Mala som na Instagrame otázku ohľadne obalu, ktorý je z plastov. Tento obal je vratný, takže po dohode s firmou alebo šoférom je možné tieto obaly vrátiť.

Vyskúšala som zatiaľ len program PRE ZDRAVIE 7000. Jedlá mi vyhovovali, bola som nasýtená a nemala som žiaden pocit hladu. Občas som bola vydesená z toho, ako zvláštne jedlo v krabičkách vyzeralo, ale po zohriatí a vyskúšaní som bola veľmi milo prekvapená. Čo mi tam viac chýbalo, bola pestrosť zeleniny. Možno by som miesto šalátu zvolila napríklad paradajky a papriku, ale inak nemám čo vytknúť.

Na čo som si musela zvyknúť, tak bola dopoludňajšia desiata, ktorá obsahovala občas aj polievku. Obedy a večere sú skutočne veľmi dobré. Ochutnala som aj jedlo , ktoré som nikdy nejedla alebo ma to ani nenapadlo niekedy uvariť. Hlavne som sa tešila na večer, až prídu krabičky na ďalší deň. Bolo to pre mňa také prekvapko večera, pretože som sa hneď viac tešila na ďalší deň.

Za mňa sú krabičky skutočne dobrou voľbou a som veľmi rada, že som si to mohla vyskúšať. Ak chcete ušetriť čas alebo neviete čo variť, máte menej času na prípravu jedla, odporúčam vyskúšať. Z niektorých porcií sa neraz najedol aj môj priateľ, takže nemusíte mať obavu, že budete musieť počas dňa krabičky ešte prekladať iným jedlom.

Nenechajte si ujsť najdôležitejšie novinky o Zdravom stravovaní

Nebojte sa, váš email rozhodne neprehltíme.
Obvykle zasielame dve najdôležitejšie správy mesačne.

Vaše dáta sú v bezpečí. Prečítajte si viac o našich zásadách ochrany osobných údajov.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Št:  8:00-17:00
Pi:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (len otázky ohľadom rozvozu)

info@zdravestravovanie.sk


Informácie o našej krabičkovej diéte

O Zdravém stravování


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio