Pre každý den s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Pre každý deň s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Barbora Procházková

17. 08. 2021

Atlétka
Keď sa môj každodenný program začal stávať tak časovo náročný, že som mala problém si nájsť čas na varenie stravy, ktorá je pre mňa ako pre profesionálneho športovca veľmi dôležitá, začala som hľadať alternatívy môjho každodenného krabičkovania.

Zistite viacej

 
Barbora Procházková

Jedlo je pre mňa veľmi dôležité, pretože je pre mňa hnacím motorom pre každodenné činnosti, medzi ktoré patria ťažké tréningy, ale aj práca, záľuby a dobrá nálada, ktorá mi pomáha prekonávať každodenné prekážky. Vedela som, že sa nechcem odbývať niekde po reštauráciách jedlom, ktoré väčšinou nie je celé postavené tak, aby som si pochutnala a dala telu všetko.

Vďaka svojej kamarátke Zuzane Hejnovej a jej spolupráce so Zdravým stravovaním, som sa dostala práve k týmto krabičkám. Prečítala som si všetko o ich filozofii varení a tvorení jedálničkov výživovými špecialistami a kuchármi, ktorí majú túto prácu radi. Po starostlivom zhodnotení som sa rozhodla práve pre tieto krabičky, ktoré mi neskutočne šetria čas a najmä po ťažkom tréningu či celom dni mám zaistený príjem tých najlepších živín, ktoré potrebujem k tomu, aby som všetko zvládla.

Obrovskou výhodou je pre mňa ušetrený čas, ktorý mi krabičky poskytujú, na iné veci a hlavne ich môžem jesť kedykoľvek v priebehu dňa. Len si ich zbalím do tašky deň vopred a som pripravená na celý deň. Zvolila som si po starostlivom uvážení a podľa rád výživových špecialistiek taký program, ktorý vyhovuje môjmu tréningovému zaťaženiu a regenerácii a najmä celkovo svojmu telu dávam len to najlepšie zdravé palivo.

Som zakaždým prekvapená kombináciami jedál, ktoré mi domov dorazia. Niekoľkokrát som si zapísala aj zloženie a recept na dané jedlo. Skutočne sú to kombinácie, ktoré by mi nenapadli a chuť je výborná. Jedlá sú príjemne korenené, aby si ich každý prípadne mohol prisoliť, ale pre mňa úplne ideálne. Som nadšená aj voľbou samotného jedla. Vďaka krabičkám som ochutnala aj typy potravín, ktoré som predtým nemala.

Moje očakávanie sa určite naplnilo. Skvelé na tom je, že si môžem objednať od jedného pokrmu až po celodenné menu. A pokiaľ to zmením 3 dni vopred, nič nie je problém.

S úsmevom na tvári po skvelej desiate,

atlétka Baru

Nenechajte si ujsť najdôležitejšie novinky o Zdravom stravovaní

Nebojte sa, váš email rozhodne neprehltíme.
Obvykle zasielame dve najdôležitejšie správy mesačne.

Vaše dáta sú v bezpečí. Prečítajte si viac o našich zásadách ochrany osobných údajov.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Št:  8:00-17:00
Pi:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (len otázky ohľadom rozvozu)

info@zdravestravovanie.sk


Informácie o našej krabičkovej diéte

O Zdravém stravování


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio