Pre každý den s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Pre každý deň s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Monika Vavrečková

01. 11. 2021

Akreditovaný poradca pre výživu
Venujem sa výživovému poradenstvu a tvorbe zdravých receptov, preto je pre mňa pravidelná a zdravá strava veľmi dôležitá. Medzi moje najväčšie záľuby patrí tiež cvičenie a dlhé prechádzky v prírode. Poslednou dobou sa mi práca začala hromadiť a času na koníčky už príliš neostávalo. Preto som sa rozhodla vyskúšať krabičkovú stravu od Zdravého stravovania. Po pol roku môžem povedať, že to bezpochyby nebolo zlé rozhodnutie.

Zistite viacej

 
Monika Vavrečková

Od doby, čo krabičky odoberám, mám na svoje koníčky oveľa viac času. Nemusím totiž svoje voľno tráviť nakupovaním potravín a premýšľaním, čo uvarím. Každý večer, okrem piatka a soboty, k nám príde milý, usmievavý a vždy pozitívne naladený kuriér, predá mi krabičky a ja viem, že ďalší deň hladovať rozhodne nebudem. Keďže som veľmi aktívny človek, vyskúšala som program PROTEIN + i FIT +. S obomi programami som bola veľmi spokojná. Teraz som sa zo zvedavosti rozhodla vyskúšať program PRE ZDRAVIE + a ten mi momentálne vyhovuje úplne najviac. Nie je deň, kedy by som v krabičkách neobjavila nejakú novú chuť, kombináciu chutí alebo pre mňa neznámu potravinu. Za 6 mesiacov, čo krabičky odoberám, sa nestalo, že by mi niečo nechutilo.

A čo som sa vďaka krabičkovej strave naučila? Kedysi som si nevedela predstaviť ráno bez sladkých raňajok. Ovsená kaša, lievance alebo jogurt s müsli a ovocím pre mňa znamenal perfektný štart dňa. Ale vďaka Zdravému stravovaniu som si obľúbila i slané raňajky, a dokonca si ich rada pripravujem aj cez víkend. Príjem v krabičkách mám nastavený na 8 000 kJ. To je pre mňa udržiavací príjem. Počas dní, kedy mám pohybu viac (náročný tréning, túra...), si ku krabičkám ešte niečo malé pridám. Tisíckrát vďaka Zdravému stravovaniu za to, čo robíte a ako pekne a profesionálne sa o svojich klientov staráte.

Nenechajte si ujsť najdôležitejšie novinky o Zdravom stravovaní

Nebojte sa, váš email rozhodne neprehltíme.
Obvykle zasielame dve najdôležitejšie správy mesačne.

Vaše dáta sú v bezpečí. Prečítajte si viac o našich zásadách ochrany osobných údajov.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Št:  8:00-17:00
Pi:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (len otázky ohľadom rozvozu)

info@zdravestravovanie.sk


Informácie o našej krabičkovej diéte

O Zdravém stravování


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio