Monika Vavrečková
Akreditovaný poradca pre výživu
Venujem sa výživovému poradenstvu a tvorbe zdravých receptov, preto je pre mňa pravidelná a zdravá strava veľmi dôležitá. Medzi moje najväčšie záľuby patrí tiež cvičenie a dlhé prechádzky v prírode. Poslednou dobou sa mi práca začala hromadiť a času na koníčky už príliš neostávalo. Preto som sa rozhodla vyskúšať krabičkovú stravu od Zdravého stravovania. Po pol roku môžem povedať, že to bezpochyby nebolo zlé rozhodnutie.
Přečíst celou referenci
Petr Švancara
bývalý futbalista, zabávač a moderátor @petr.svancara
So Zdravým stravováním som bol maximálne spokojný. Vybral som si proteínový program a musím povedať, že jedlá boli nielen chutné, ale aj dobre zostavené a zasýtili.
Přečíst celou referenci
Jana Marvanová
Modelka
Zdravé stravovanie mi uľahčilo život v mnohých ohľadoch. Vzhľadom na moju prácu mi na varenie neostáva veľa času, napriek tomu však potrebujem jesť zdravo, kvalitne a pravidelne. Zdravé stravovanie mi pravidelnú a veľmi chutnú stravu privezie až do pohodlia domova, a keď náhodou nestíham, môže ju za mňa prevziať moja blízka osoba. Kuriér je skutočne milý, schopný a veľmi ústretový. Program mi bol vďaka nutričnej poradkyni vytvorený na mieru, a ja som sa tak mohla sústrediť na súťaže, cvičenie, fotenie, natáčanie a nemusela som sa už vôbec o stravu strachovať, lámať si s ňou hlavu či čokoľvek rátať. Viem, že vďaka Zdravému stravovaniu svojmu telu poskytujem skutočne kvalitné suroviny, a ešte k tomu uspokojím svoje chuťové bunky. S pokojným a veľmi spokojným srdcom a žalúdkom môžem iba odporučiť.
Milan Kotrba
kondičný tréner Českej golfovej federácie
Výživa je kľúčovou témou mojej profesie, kondičného trénera Českej golfovej federácie, a preto si nemôžem dovoliť niečo prikazovať svojim dospievajúcim zverencom a zároveň to sám nedodržiavať.
Přečíst celou referenci
Michaela Serafinová
pôrodná asistentka
Veľmi sa mi to celé páčilo a to, že som nemusela vymýšľať, čo budem jesť a mala som všetko pripravené, bolo to úplne skvelé. Tie chute, kombinácie jedál, potravín… chutilo mi úplne všetko. Keď sa ma niekto opýta na Zdravé stravovaní, môžem len odporučiť. Nemala som pocit hladu a všetko bolo super. Ďakujem Zdravému stravovaní, celkovo som sa naučila jesť pravidelnejšie a mať vyváženú stravu.