Pre každý den s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Pre každý deň s upraveným jedálničkom

Pre šport

Špeciálne programy

Aký vybrať program?

Priobjednajte si

Zvýhodnené stravovacie balíčky

08. 09. 2022

Pripravili sme 4 zvýhodnené balíčky s 5% zľavou navyše k Vášmu bonusovému programu.

Zistite viacej

 

Na balíčky sa vzťahuje jednorazová 5% zľava, ktorú nie je možné kombinovať s inými zľavami. Táto akcia sa započítava do bonusového programu Zdravého stravovania.

Poznámka k uplatneniu 5% zľavy: zľava bude pri postupnej mesačnej platbe zohľadnená v poslednom fakturovanom mesiaci alebo okamžite pri jednorazovej platbe celého balíčka.

Prehľad balíčkov

  • ZAČÍNAM ŠPORTOVAŤ: 4 mesiace (1 mesiac PROTEÍN+ a 3 mesiace FIT+)
  • DO KANCELÁRIE: 3 mesiace (1 mesiac PROTEÍN EXTRA a 2 MESIACE PRE ZDRAVIE+)
  • REDUKCIA: 3 mesiace (1 mesiac KETO, 1 mesiac PROTEÍN EXTRA, 1 mesiac PRE ZDRAVIE)
  • JEM PRAVIDELNE: 6 mesiacov (ľubovoľná rotácia programov po 1 mesiaci)

 

ZAČÍNÁM ŠPORTOVAŤ: 4 mesiace (1 mesiac PROTEÍN+ a 3 mesiace FIT+)

Zľavový kód: ŠPORTUJEM5

Na rozhodnutie začať športovať, nie je nikdy neskoro. Šport v kombinácii s optimálnym jedálničkom dokáže divy, najmä sa prejaví v pomere svalov a tuku v organizme. Vhodný jedálniček vám dodá energiu na cvičenie a následné živiny pre svalovú regeneráciu.

Balíček „ZAČÍNAM ŠPORTOVAŤ“ je celkom na 4 mesiace. Spoločne nastavíme jedálniček mesačného programu PROTEÍN+ v nižšom energetickom rade. Tým dosiahneme kalorický deficit, čo sa prejaví v redukcii vašej hmotnosti. Nadväzujúci 3-mesačný program FIT+ zaistí dostatočný príjem bielkovín pre rast svalovej hmoty a jej zodpovedajúcu regeneráciu.

Balíček „ZAČÍNÁM ŠPORTOVAŤ“ je celkom na 4 mesiace. Spoločne nastavíme jedálniček mesačného programu PROTEÍN+ v nižšej energetickej rade. Tým dosiahneme kalorický deficit, čo sa prejaví na redukcii vašej hmotnosti. Nadväzujúci 3-mesačný program FIT+ zaistí dostatočný príjem bielkovín pre rast svalovej hmoty a jej zodpovedajúcu regeneráciu.

DO KANCELÁRIE: 3 mesiace (1 mesiac FIT+ a 2 mesiace PRE ZDRAVIE)

Zľavový kód: KANCELÁRIA5

Sedavé zamestnanie sa bezpochyby podpisuje na našej kondícií a nevhodná strava sa rýchlejšie prejaví ukladaním tuku. O to dôležitejšie je venovať pozornosť skladbe stravy.

Využite náš 3mesačný balíček „DO KANCELÁRIE“ a my sa o všetko postaráme. Jedálničky navrhne náš nutričný tím, jedlá z kvalitných surovín navaria naši kuchári, a jedlo vám dovezieme.

V prvom mesiaci aktivujeme metabolizmus programom FIT+ a ďalšie 2 mesiace budete mať pestrý jedálniček s bohatým spektrom ovocia a zeleniny PRE ZDRAVIE. Všetko pohodlne nachystané a vy nemusíte myslieť na dennú doporučenú porciu ovocia a zeleniny.

Revitalizácia jedálničku sa prejaví nielen na postave a fyzickej kondícií, ale urobíte niečo aj pre svoju pozornosť, schopnosť sústrediť sa a výkon.

REDUKCIA: 3 MESIACE (1 mesiac KETO, 1 mesiac PROTEÍN EXTRA, 1 mesiac PRE ZDRAVIE)

Zľavový kód: REDUKCIA5

Túžite po rýchlejšie viditeľných výsledkoch kontrolovanej redukcie hmotnosti bez vedľajších následkov? Nie je nič jednoduchšie. Premyslená kombinácia programov zostavených našim nutričným tímom, vám prinesie zdravú a efektívnu redukciu.

Výraznú redukciu odštartuje mesačný program KETO so zníženým obsahom sacharidov, nasledovať bude mesiac s programom PROTEÍN EXTRA, ktorým dodáme telu bielkoviny, aby ste nestratili svalovú hmotu a pozvoľna zaradíme späť komplexné sacharidy. Záverečný mesiac s programom PRE ZDRAVIE navykne váš organizmus na vyvážený a zdravý jedálniček a zabráni sa tak nežiadúcemu jojo efektu.

JEM PRAVIDELNE: 6 MESIACOV (ĽUBOVOĽNÁ ROTÁCIA PROGRAMOV PO 1 MESIACOV)

Zľavový kód: JEMPRAVIDELNE5

Ak chcete jesť zdravo a pestro a pracovať na svojej kondícií dlhodobo, tak pre vás máme 6 mesačnú balíček JEM PRAVIDELNE. Je na vás, akú skladbu obľúbených programov si zvolíte. Vami preferované programy budeme po mesiaci rotovať, aby ste sa ich neprejedli.

Pravidelnosť, pestrosť a vyváženosť živín v strave je pre zdravie a štíhlosť zásadné. Vďaka všetkým týmto aspektom nedôjde k prílišným výkyvom krvného cukru, nebudete pociťovať hlad a mať „mlsný jazyk“.

OBJEDNAŤ BALÍČEK

Nenechajte si ujsť najdôležitejšie novinky o Zdravom stravovaní

Nebojte sa, váš email rozhodne neprehltíme.
Obvykle zasielame dve najdôležitejšie správy mesačne.

Vaše dáta sú v bezpečí. Prečítajte si viac o našich zásadách ochrany osobných údajov.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Št:  8:00-17:00
Pi:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (len otázky ohľadom rozvozu)

info@zdravestravovanie.sk


Informácie o našej krabičkovej diéte

O Zdravém stravování


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio