Mgr. Nicole Kohútová
Dula/psychologička
Strava pre dojčiace mamičky od Zdrave stravovaní bola najlepšou voľbou v šestonedeli, akú som mohla urobiť a odporúčam to každej buducej mamine. Je to oveľa lepšia investícia ako plno nepotrebných vecí z výbavičky pre bábätko, pretože babo najviac potrebuje spokojnú a zdravú mamu. Každý deň som mala čerstvé a výživné jedlo pre mna, a tak som sa mohla plne venovať dieťatku a oddychu, ktorý je kľúčový po pôrode. Taktiež mi to ušetrilo čas strávený v kuchyni na prípravu, varenie a umývanie a tiež hodiny v supermarkete. Som vďačná, že žijeme v tejto dobe máme takéto možnosti uľahčiť si život.
Karel Kašák
Moderátor
Krabičky od Zdravého stravovania som mal už skôr a rád sa k nim zase vraciam. Asi je dnes štandardom, že vám krabičky privezú domov alebo ich nechajú na dohodnutom mieste. Zdravé stravovanie sa však postará nielen o zdravé a chutné jedlo na celý deň, ale pomôže vybrať správny program, ktorý je vhodný presne pre vás. Verím, že individuálny prístup zaručuje, že vám bude chutiť tak, ako mne. Vždy sa teším, čo mi večer privezú.
Martina Ptáčková
Štvornásobná majsterka sveta v kickboxe
Nikdy som si nemyslela, že zdravé jedlo môže chutiť dobre. Každý deň sa teším, čo dobré mi ho spríjemní. Každé jedlo je iné a originálne. Vrcholovo športujem a vždy som musela kvôli športu držať rôzne diéty. To už vďaka vyváženým krabičkám nemusím. Všetky krabičky sú maximálne skladné, takže sa stali bežnou a príjemnou súčasťou každého môjho dňa.
Věra Závorková
Paraplavkyně
S krabičkami od Zdravého stravovania som veľmi spokojná. Vzhľadom na to, že reprezentujem Českú republiku v para plávaní mi krabičková strava veľmi vyhovuje. Nielen že ušetrím čas, ale viem, že mám pravidelné stravovanie a všetku výživu čo moje telo potrebuje. Koľkokrát mám dvojfázové tréningy a ja si takto môžem vziať krabičky na bazén a v kľude sa po tréningu najesť a potom pokračovať do posilňovne.
Přečíst celou referenci
Helena Uhlířová
Lekárka a amatérska pretekárka v behu a swimrune
Krabičky od Zdravého stravovania mi doslova zmenili život. Rozhodla som sa skúsiť krabičkovú diétu vo chvíli, kedy som sa necítila zdravotne dobre, bola som veľmi unavená, náchylná na choroby a celkovo bez energie (pritom zásobnej energie vo forme tuku som mala veľký nadbytok). Toto bolo dané mojím životným štýlom, ktorý bol hektický a tiež veľmi nezdravý.
V auguste roku 2019, kedy som začala s krabičkovou diétou, som nemala v podstate žiaden pohyb okrem práce, jedla som veľmi nepravidelne, nárazovo a nezdravo, neurobila som si sama pre seba čas, chýbal mi pravidelný denný režim. Krabičky vniesli do môjho každodenného života poriadok, začala som tak jesť pravidelne, pestro, jedlo som si užívala a konečne vychutnávala. Zistila som, že dobrým a zdravým jedlom je možné aj počas náročného dňa pekne zrelaxovať a na chvíľu sa zastaviť a užiť si ho.
Následne som začala chudnúť, išlo to prekvapivo hladko, toto mi umožnilo začať športovať. S ubúdajúcimi kilami sa mi zlepšila kondícia, menej som sa zadýchavala, mala som viac energie. Postupne som začala s behom a plávaním a dnes už si svoj bežný život bez týchto aktivít nedokážem predstaviť. Najviac šokujúce pre mňa aj pre tých, ktorí ma poznali „pred krabičkami“, je to, že sa aktuálne v bežeckých závodoch často umiestňujem na stupňoch víťazov. Najväčšou „výhrou“ je pre mňa však moje zdravie, ktoré si už teraz budem o to viac rozmaznávať, pretože viem, aké to je, keď ho človek nemá. Vďaka krabičkám a pravidelnému pohybu som teraz bez preháňania minimálne polovičná telom, ale konečne „celostne“ šťastná.