Barbora-Lucie Procházková
Osobný tréner pre fitness a beh
Vegánske krabičky mi pomohli nabúrať môj stravovací stereotyp a príjemne obmeniť každodenné stravovanie. Chute boli vyvážené a skutočne som si užívala výborne dochutené jedlo. Krabičky tak splnili účel na 100 % – vymanenie sa zo stravovacieho stereotypu. Kvôli laktózovej intolerancii som zvolila práve vegánsky program. Jediné, čo mi na tomto programe „vadilo“, že sú jedlá bielkovinovo podhodnotené. Ako veľmi aktívny človek, ktorému na dostatku bielkovín záleží, som si preto pokrmy doplňovala práve o suroviny, ktoré sú na bielkoviny bohaté – cottage, proteín, tvaroh... to je jediné, čo by som tomuto programu vytkla. Inak odporúčam a budem odporúčať Zdravé stravovanie aj naďalej.
Michaela Štoudková
modelka
Krabičky od Zdravého stravovania sme s priateľom mali mesiac a veľká spokojnosť.
Přečíst celou referenci
Simona Herdler
Krabičky od Zdravého stravovania boli pre mňa jasnou voľbou, hlavne v období po narodení môjho syna. Ako novopečená a dojčiaca mamička, som rozhodne uvítala už pripravené jedlá, ktoré mi boli, po dohovore s nutričnou poradkyňou zostavené tak, aby som mala dostatok všetkých potrebných živiny nielen ja, ale následne aj môj drobček vo svojom mliečku. Krabičky vrelo odporúčam všetkým, ktorí ocenia hlavne zdravé, chutné a pestré jedlo bez príprav a chcú tak docieliť, či už svoje vysnívané postavy alebo sa len skrátka cítiť dobre.
Michaela Serafinová
pôrodná asistentka
Veľmi sa mi to celé páčilo a to, že som nemusela vymýšľať, čo budem jesť a mala som všetko pripravené, bolo to úplne skvelé. Tie chute, kombinácie jedál, potravín… chutilo mi úplne všetko. Keď sa ma niekto opýta na Zdravé stravovaní, môžem len odporučiť. Nemala som pocit hladu a všetko bolo super. Ďakujem Zdravému stravovaní, celkovo som sa naučila jesť pravidelnejšie a mať vyváženú stravu.
Kuba Ryba
Hudobník
Jedlo od Zdravého stravovania bolo pre mňa tretím pokusom od firiem, ktoré dodávajú kompletné denné menu. Musím povedať, že až na tretíkrát sme vybrali to, čo nám so ženou vyhovovalo. Skvelá a pestrá ponuka vegánskych jedál a navyše veľmi chutných. Na mňa síce málo slané, ale ja solím príliš. A dosoliť sa dá vždy. :) Na jeseň sme si dali takto tri mesiace a vynechali sme až na vianočné obžerstvo. :) Na jar som si opäť zopakoval tri mesiace. Mal som raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru a musím povedať, že som nemal potrebu nejakého ďalšieho jedla. Keďže sme zvolili vegánsku verziu, tak som aj schudol asi 7 kg za ten štvrť rok. Jedlo od Zdravého stravovania môžem odporučiť a po festivalovej hektickej sezóne sa k nemu zase na jeseň vrátim.