Tereza Kropáčová
Influencerka
Krabičky od Zdravého stravovania sme prvýkrát vybrali po narodení dcéry a to z dvoch dôvodov. Ako dojčiaca mama som si nebola dosť istá, že telu dávam dostatok potrebných živín a na druhú stranu som s novou rolou nebola natoľko zžitá, aby som nám zvládla vyvárať. Takže sme si s manželom vybrali celodenné menu a boli sme obaja veľmi spokojní. Teraz sme sa po čase ku krabičkám vrátili a tentoraz len na spestrenie a ušetrenie môjho času, ktorý by som inak trávila pri varení alebo na nákupe.
Jedálne lístky sú pestré a každý si nájde vhodný program pre seba. Ak neviete, ktorý program pre vás bude najlepšie poradí vám nutričné poradkyne. Jedlá sú chutné a človek rozhodne netrpí od hladu :-). Ďakujem, že tieto služby existujú!
Ivana Sottnerová
Fitness tréner a nutričný kouč
Krabičky využívam už niečo málo vyše roka a som s nimi maximálne spokojná. Už len z dôvodu, že aj keď vypíšem x vecí, ktoré nejem, stále sú krabičky pestré a chuťovo dokonalé.
Simona Míková
moderátorka rádia Kiss a manažérka sociálnych médií
S krabičkami od Zdravého stravovania som nadmieru spokojná. Okrem toho, že za mňa niekto presne spočíta, koľko kalórií jedlo má, a navyše ho aj uvarí a dovezie až domov, tak ochutnám nespočetné množstvo rôznych variácií a kombinácií, ktorými sa možno budem môcť inšpirovať aj niekedy v budúcnosti. Navyše ak máte pocit, že vám jedlo nebude chutiť, tak sa strachujete zbytočne, je to všetko tak dobre ochutené, že ani nespoznáte, že jete zdravo, pokiaľ vás zdravá strava veľmi neláka. Pokiaľ ste naopak nadšenec do zdravého jedla, tak ako som aj ja, tak si zákonite pochutnáte na variabilite rôznych jedál. No jednoducho super voľba, nielen ak sa chcete naučiť pravidelne jesť, schudnúť alebo ste napríklad čerstvo po pôrode alebo veľa pracovne vyťažení a nestíhate variť. Na výber je z mnohých rôznych variantov, tak verím, že si každý nájdete to svoje. Odporúčam všetkými 10!
Klára Berisha
Speváčka
Šport a zdravá výživa sú pre mňa v živote veľmi dôležité aspekty. Preto som tak rada, že som sa dostala ku spolupráci so Zdravým stravovaním, ktoré mi to každý deň uľahčuje. Keďže som časovo dosť vyťažená, je pre mňa na nezaplatenie večer prísť domov s tým, že mám v chladničke pripravených 5 jedál na ďalší deň. Navyše s istotou viem, že do seba dostanem všetky potrebné živiny v ideálnom množstve. Zároveň na mňa každý deň čaká niečo úplne iné – jedlá sú pestré, chutné, suroviny sa neustále obmieňajú a ja sa mám vždy na čo tešiť.
Kuba Ryba
Hudobník
Jedlo od Zdravého stravovania bolo pre mňa tretím pokusom od firiem, ktoré dodávajú kompletné denné menu. Musím povedať, že až na tretíkrát sme vybrali to, čo nám so ženou vyhovovalo. Skvelá a pestrá ponuka vegánskych jedál a navyše veľmi chutných. Na mňa síce málo slané, ale ja solím príliš. A dosoliť sa dá vždy. :) Na jeseň sme si dali takto tri mesiace a vynechali sme až na vianočné obžerstvo. :) Na jar som si opäť zopakoval tri mesiace. Mal som raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru a musím povedať, že som nemal potrebu nejakého ďalšieho jedla. Keďže sme zvolili vegánsku verziu, tak som aj schudol asi 7 kg za ten štvrť rok. Jedlo od Zdravého stravovania môžem odporučiť a po festivalovej hektickej sezóne sa k nemu zase na jeseň vrátim.