Jana Marvanová
Modelka
Zdravé stravovanie mi uľahčilo život v mnohých ohľadoch. Vzhľadom na moju prácu mi na varenie neostáva veľa času, napriek tomu však potrebujem jesť zdravo, kvalitne a pravidelne. Zdravé stravovanie mi pravidelnú a veľmi chutnú stravu privezie až do pohodlia domova, a keď náhodou nestíham, môže ju za mňa prevziať moja blízka osoba. Kuriér je skutočne milý, schopný a veľmi ústretový. Program mi bol vďaka nutričnej poradkyni vytvorený na mieru, a ja som sa tak mohla sústrediť na súťaže, cvičenie, fotenie, natáčanie a nemusela som sa už vôbec o stravu strachovať, lámať si s ňou hlavu či čokoľvek rátať. Viem, že vďaka Zdravému stravovaniu svojmu telu poskytujem skutočne kvalitné suroviny, a ešte k tomu uspokojím svoje chuťové bunky. S pokojným a veľmi spokojným srdcom a žalúdkom môžem iba odporučiť.
Mário Rigo
nechtový dizajnér
No začnem takto: Zdravé stravovaní najlepšie voľba v mojom živote, nebudem klamať predtým som skúsil jednu nemenovanú firmu, ale to sa ani nedá porovnať. „Ta chuť a balenie… proste všetko topka“. Ja som mega spokojný, jedla sú fakt ako od Mami. Proste 100% spokojnost. Milujem.
Eliška Bártová
Tanečnice
Zdravé stravovanie som si vybrala ešte v tehotenstve, nemala som na seba veľa času a chcela som záruku, že bábätko bude mať všetko, čo potrebuje. Po narodení dcéry som rada pokračovala ďalej, vzhľadom na to, že ma čakala svadba a chcela som byť štíhla nevesta. Tiež som nechcela riešiť, kvôli dojčeniu, čo môžem a nemôžem jesť. Navyše čas strávený s rodinou, namiesto pri šporáku, sa mi zapáčil. Nikdy som nemala tak pestrý jedálniček, ako mám teraz. Jedlo mi veľmi chutí a mám istotu, že telo za celý deň dostane presne to, čo má.
Roman Šnajdrvint
Školiteľ kaderníkov a majiteľov salónov
Za život som vyskúšal niekoľko diét, chudnúcich plánov, keto diét… a súčasťou môjho života je JOJO efekt. Na Zdravom stravovaní ma baví to, že aj keď si cez víkend vyhodím z kopýtka a dám si čokoľvek, nemám strach a ani pocit, že by som opäť priberal. Druhou najlepšou vecou je čas. Čas, ktorý ušetrím, nakupovaním, prípravou... Som maximálne spokojný s jednaním firmy, dovozom a kvalitou potravín. Vrelo odporúčam.
Michaela Serafinová
pôrodná asistentka
Veľmi sa mi to celé páčilo a to, že som nemusela vymýšľať, čo budem jesť a mala som všetko pripravené, bolo to úplne skvelé. Tie chute, kombinácie jedál, potravín… chutilo mi úplne všetko. Keď sa ma niekto opýta na Zdravé stravovaní, môžem len odporučiť. Nemala som pocit hladu a všetko bolo super. Ďakujem Zdravému stravovaní, celkovo som sa naučila jesť pravidelnejšie a mať vyváženú stravu.