Michaela Serafinová
pôrodná asistentka
Veľmi sa mi to celé páčilo a to, že som nemusela vymýšľať, čo budem jesť a mala som všetko pripravené, bolo to úplne skvelé. Tie chute, kombinácie jedál, potravín… chutilo mi úplne všetko. Keď sa ma niekto opýta na Zdravé stravovaní, môžem len odporučiť. Nemala som pocit hladu a všetko bolo super. Ďakujem Zdravému stravovaní, celkovo som sa naučila jesť pravidelnejšie a mať vyváženú stravu.
Tereza Jandová
Moderátorka
Na začiatku októbra som sa rozhodla, že začnem behať, aby som do leta vyzerala lepšie a bola so sebou spokojná. Ale 80% je jedlo, takže krabičky boli jasná voľba. Vybrala som si program Protein Extra, ktorý obsahuje menej sacharidov. Jedlá sú pestré a nestalo sa mi, že by som po nich bola hladná. A výsledok po 3 týždňoch so Zdravým Stravovaním? „Ty si nejaká chudá.“ To bola pochvala od známej a ručička na váhe ukazuje o 3 kg menej. A pre mňa to znamená motiváciu pokračovať ďalej.
Jana Marvanová
Modelka
Zdravé stravovanie mi uľahčilo život v mnohých ohľadoch. Vzhľadom na moju prácu mi na varenie neostáva veľa času, napriek tomu však potrebujem jesť zdravo, kvalitne a pravidelne. Zdravé stravovanie mi pravidelnú a veľmi chutnú stravu privezie až do pohodlia domova, a keď náhodou nestíham, môže ju za mňa prevziať moja blízka osoba. Kuriér je skutočne milý, schopný a veľmi ústretový. Program mi bol vďaka nutričnej poradkyni vytvorený na mieru, a ja som sa tak mohla sústrediť na súťaže, cvičenie, fotenie, natáčanie a nemusela som sa už vôbec o stravu strachovať, lámať si s ňou hlavu či čokoľvek rátať. Viem, že vďaka Zdravému stravovaniu svojmu telu poskytujem skutočne kvalitné suroviny, a ešte k tomu uspokojím svoje chuťové bunky. S pokojným a veľmi spokojným srdcom a žalúdkom môžem iba odporučiť.
Kamila Švancarová
fotografka @kamilasvancarova_
So Zdravým stravováním som bola veľmi spokojná. Veľké plus pre mňa bola najmä možnosť vybrať si program podľa vlastných potrieb.
Přečíst celou referenci
Simona Herdler
Krabičky od Zdravého stravovania boli pre mňa jasnou voľbou, hlavne v období po narodení môjho syna. Ako novopečená a dojčiaca mamička, som rozhodne uvítala už pripravené jedlá, ktoré mi boli, po dohovore s nutričnou poradkyňou zostavené tak, aby som mala dostatok všetkých potrebných živiny nielen ja, ale následne aj môj drobček vo svojom mliečku. Krabičky vrelo odporúčam všetkým, ktorí ocenia hlavne zdravé, chutné a pestré jedlo bez príprav a chcú tak docieliť, či už svoje vysnívané postavy alebo sa len skrátka cítiť dobre.