Iveta Pohlová
Prvý týždeň spolupráce bol naozaj náročný, hlavne kvôli veľkosti porcií, ale telo si pomerne rýchlo zvyklo na nový režim.
Přečíst celou referenci
Iveta Vítová Lutovská
Moderátorka
Jedlo zo Zdravého stravovania mi ušetrí hromadu drahocenného času, a hlavne mi vyhovuje možnosť kombinovať rôzne programy. Ja konkrétne využívam program RODINA + a striedam ho s jedlami bez mäsa. Vďaka tomu mám (a nielen ja) pestrú stravu na celý deň od raňajok až po večeru. Je to skvelá možnosť pre všetkých, ktorí nemajú príliš času nazvyš alebo napríklad nechcú každý deň variť. A ešte k tomu nám to chutí! :-)
Diana Čičmancová
@3_na_facku
Krabičky od Zdravého stravovania ma naozaj milo prekvapili. Chuťovo je to za mňa fakt veľmi dobré. Mám program Proteín Plus a ten mi vyhovuje úplne najviac. Vďaka vyššiemu príjmu bielkovín sa cítim lepšie a hlavne je to vidieť aj pri športe – mám viac energie, lepšiu regeneráciu a celkovo lepší výkon.
Přečíst celou referenci
Eva Krpálková
Influencerka
Krabičky od Zdravého stravovania si nemôžem vynachváliť. Krabičkové stravovanie pre mňa znamená každodennú zdravú, vyváženú a najmä chutnú stravu. Taktiež veľmi oceňujem čas, ktorý vďaka krabičkám ušetrím a nemusím si každý večer pripravovať jedlo na ďalší deň. Krabičky si so sebou beriem všade, nehladujem, a hlavne správne a vyvážene jem, čo sa potom podpíše aj na mojej energii a celkovo dobrom pocite.
Lucie Škardová
influencerka
Jesť zdravo nie je o hlade alebo o odopieraní si, je to o správne nastavených parametroch stravy. Apresne to Zdravé stravovanie vie. Keď som mala krabičky prvýkrát, tak som sa aj poctivo vážila a môžem vám vďaka tomu povedať reálne čísla - za jeden mesiac som mala z 59,2 kg krásnych 56,5 kg BEZ hladovania a odopierania si. Veľmi sa mi páči aj možnosť výberu z niekoľkých programov. Povedala by som, že si tam príde na svoje každý. Pokiaľ chcete schudnúť a nejde Vám to, verím, že krabičky sú pre Vás cesta. Niekedy obyčajný pohyb nestačí, ideálna je kombinácia s vhodnou stravou. Ja mám bez škatuliek zásadný problém – jem málo a zle. Takže ďakujem Zdravé stravovanie!