Elena Trčková
@3_na_facku
Bola som voči krabičkovej diéte skeptická a veľmi som neverila, že takto pripravené a vákuované jedlo môže byť dobré, ale bola som neskutočne prekvapená. Jedlo je výborné a tím vám vyhovie takmer vo všetkom (ak nejete ryby alebo máte vyslovene problém s nejakou potravinou, stačí im zavolať a oni ju nahradia).
Přečíst celou referenci
Iveta Pohlová
Prvý týždeň spolupráce bol naozaj náročný, hlavne kvôli veľkosti porcií, ale telo si pomerne rýchlo zvyklo na nový režim.
Přečíst celou referenci
Nikola Gránská
Influencerka
Po nemilej skúsenosti s inou firmou som krabičkovému stravovaniu dala ešte jednu šancu a zvolila firmu Zdravé stravovanie. A recenziou samo o sebe je fakt, že tieto krabičky veľmi rada objednávam už od roku 2020. Strava je pestrá, veľmi chutná a najmä zdravá. Sama si vytvoriť jedálniček neviem a toto je bezkonkurenčne najlepšia voľba. Páči sa mi rozmanitosť programov a doručovanie jedál každý deň. Súčasne by som chcela pochváliť pána kuriéra, ktorý je vždy veľmi pozitívne naladený a je s ním skvelá komunikácia. Vrelo odporúčam.
Iveta Vítová Lutovská
Moderátorka
Jedlo zo Zdravého stravovania mi ušetrí hromadu drahocenného času, a hlavne mi vyhovuje možnosť kombinovať rôzne programy. Ja konkrétne využívam program RODINA + a striedam ho s jedlami bez mäsa. Vďaka tomu mám (a nielen ja) pestrú stravu na celý deň od raňajok až po večeru. Je to skvelá možnosť pre všetkých, ktorí nemajú príliš času nazvyš alebo napríklad nechcú každý deň variť. A ešte k tomu nám to chutí! :-)
Eva Jasanovská
PR manažérka
Môj problém bol podvyživenosť. Ním skrátka málo. Telo nedostávalo, čo potrebuje a váhu držalo. Uvedomujem si svoj problém, ale aj keď sa snažím, nie som schopná pravidelne a dobre jesť. Postarám sa o deti, ale samého seba vždy odfláknem. O krabičkách som uvažovala 2 roky a nakoniec vyskúšala. Metabolizmus sa do mesiaca perfektne naštartoval.